Usługi oferowane przez Gabinety Lekarskie Zdrovotnia są dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku. Tutaj każda pacjentka może liczyć na profesjonalną, kompleksową opiekę na wszystkich etapach począwszy od diagnostyki, poprzez leczenie farmakologiczne, a skończywszy na specjalistycznych zabiegach operacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by nasze Pacjentki czuły się bezpiecznie i komfortowo. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim kobietom dostępu do kluczowych i niezbędnych badań w tym USG, cytologii, kolposkopii, badań molekularnych, hormonalnych, laparoskopii, histeroskopii celem postawienia diagnozy i zaordynowania w razie konieczności odpowiedniego leczenia.

Profilaktyka

Wszystkie badania profilaktyczne wykonywane są z najwyższą troską o dobre samopoczucie oraz komfort Pacjentki

Więcej…
Diagnostyka

Szybka reakcja i dobranie skutecznego leczenia, zastopuje chorobę i zniweluje jej skutki, a w efekcie pozwoli wrócić do zdrowia.

Więcej…
Leczenie

Zwlekanie z leczeniem farmakologicznym lub przeprowadzeniem zabiegu operacyjnego może doprowadzić do poważnych powikłań

Więcej…
Ciąża

Zajmujemy się prowadzeniem ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej różnymi schorzeniami – ciąży wysokiego ryzyka

Więcej…
Niepłodność

Ściśle określony algorytm postępowania wypracowany latami przez fachowców w dziedzinie niepłodności maksymalizuje szansę zajścia w ciążę

Więcej…
Antykoncepcja

W celu doboru najskuteczniejszej, bezpiecznej i komfortowej formy antykoncepcji, konsultacja poprzedzona jest szeregiem badań

Więcej…
Kolposkopia

Głównym elementem badania kolposkopowego jest ocena architektoniki powierzchni nabłonka wielowarstwowego płaskiego i/lub gruczołowego.

Więcej…
Laseroterapia

Chirurgiczny laser CO2 ma zastosowanie w leczeniu zmian sromu ,krocza, pochwy, szyjki macicy. Metoda ta uznawana jest za w pełni bezpieczną i bardzo efektywną.

Więcej…
USG Prenatalne/Genetyczne

Nieinwazyjne prenatalne badania przesiewowe zgodnie z rekomendacja Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego zalecane są w każdym trymestrze ciąży.

Więcej…
USG Piersi

Badanie ultrasonograficzne piersi umożliwia wykrycie patologicznych zmian w zakresie gruczołu piersiowego.

Więcej…
USG Ginekologiczne

Badanie ultrasonograficzne w diagnostyce ginekologicznej pozwala w sposób nieinwazyjny potwierdzić prawidłową budowę trzonu macic, błony śluzowej macicy, jajowodów i jajników.

Więcej…
USG Monitorowanie owulacji

Seryjne badania ultrasonograficzne mają na celu potwierdzenie obecności pęcherzyków dojrzewających, przedowulacyjnych, owulacyjnych i ciałka żółtego w obrębie jajnika.

Więcej…